608 058 459 premium@hotelkaro.pl

Dbasz o zdrowie, środowisko, a może o własną wygodę?

TERAZ NIE MUSISZ WYBIERAĆ

Znajdźmy czas na dbanie o siebie!

Dostarczajmy swojemu organizmowi pełnowartościowe zbilansowane posiłki z najwyższej jakości produktów. Zapewnijmy odpowiednią kaloryczność przy zachowaniu najwyższej jakości w standardzie premium.

Wiemy jak to zrobić >>

Redukujmy ilość odpadów!

Redukujmy ilość plastiku i innych tworzyw (nawet biodegradowalne zalegają potem na wysypiskach). Zastępujmy je wielorazowymi opakowaniami, które nie mają negatywnego wpływu na przechowywaną w nich żywność.

Wiemy jak to zrobić >>

Wspierajmy lokalnych przedsiębiorców!

Wspierajmy rodzime firmy. W tym trudnym czasie okażmy szczególne wsparcie rodzimym przedsiębiorcom. Wybierajmy lokalnych dostawców żywności. Możemy tego dokonać przez codzienne wybory.

Wiemy jak to zrobić >>

KARO PREMIUM JAR

to świadomy styl żywienia. Nie dążymy za wszelką cenę do najwyższych zysków – w pierwszej kolejności jesteśmy nastawieni na dostarczanie najwyższej jakości posiłków przy zachowaniu minimalnej ingerencji w naturę.

Opinie 

“Bardzo fajna inicjatywna. Cieszę się, że wreszcie ktoś zapewnia catering w wymiennych opakowaniach”.

“Fajnie, że można wybrać własną kaloryczność. Dzięki temu mogę jeść jakość ulubionej testauracji w ilości pozwalającej na dbanie o linię”.

“Nie słyszałem wcześniej o cateringu w słoikach. To mega wygodne”.

“Nie mam czasu na codzienne gotowanie i bardzo ucieszyłam się z opcji KARO PREMIUM JAR. Mega jakość. Polecam”.

“Bardzo cieszę się, że mogę zapewnić zdrową dietę dla moich dzieciaków bez konieczności spędzania długich godzin w kuchni. Opcja ze słoikami bardzo przypadła im do gustu”.

“Kiedy tylko mogę, to zawsze wybieram produkty w szklanych opakowaniach. Cieszę się bardzo, że i teraz mogę tak wybrać w codziennej diecie”.

Napisz do Nas!