608 058 459 premium@hotelkaro.pl

PREMIUM JAR

to świadomy styl żywienia. Nie dążymy za wszelką cenę do najwyższych zysków – w pierwszej kolejności jesteśmy nastawieni na dostarczanie najwyższej jakości posiłków przy zachowaniu minimalnej ingerencji w naturę.

SPRAWDŹ OFERTĘZAMÓW

To ty decydujesz

Żyjemy coraz szybciej i dlatego powinniśmy starać się więcej uwagi przykładać do obszarów na które mamy wpływ. Codziennie dokonujemy setek wyborów. Warto w możliwych obszarach decydować się na rozwiązania, które zapewnią:

  • pełnowartościowe zbilansowane posiłki z najwyższej jakości produktów, 
  • troskę o środowisko,
  • bezpieczeństwo – posiłki w opakowaniach, które nie wpływają negatywnie na żywność i nie przyczyniają się do pogorszenia naszego stanu zdrowia.

W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy KARO PREMIUM JAR.

Teraz masz wybór i to Ty decydujesz! 

W JAKOŚCI PREMIUM

Zapewniamy codzienną dostawę zbilansowanych posiłków wykonanych z najwyższej jakości produktów. Dla zapewnienia wysokiej jakości posiłki są wykonywane w limitowanej ilości.

DLA ŚRODOWISKA

Redukujmy ilość plastiku i innych tworzyw, poprzez zastosowanie szklanych opakowań. Czy wiecie, że nawet biodegradowalne pudełka lunchowe zalegają potem na wysypiskach? 

BEZPIECZNIE

Nie dopuszczajmy aby do naszej codziennej diety trafiały szkodliwe chemiczne związki z opakowań. Starajmy się kiedy tylko możemy, stawiać na pojemniki szklane, które nie wpływają na smak i jakość.

Odpowiedzialność

Dzięki KARO PREMIUM JAR nie marnujesz jedzenia, bo zawsze masz go dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Nie robisz zakupów, więc nie narażasz się na zakup produktów niepotrzebnych lub w zbyt dużych ilościach.

My również nie marnujemy jedzenia, ponieważ z wyprzedzeniem wiemy, ile posiłków musimy wyprodukować. To między innymi dlatego KARO PREMIUM JAR zamawiasz z dwudniowym wyprzedzeniem.

Skrupulatnie planujemy trasy dostaw, aby były możliwie najkrótsze. Ograniczamy tak zużycie paliwa i emisję spalin.

Wiele surowców kupujemy w zbiorczych kartonach czy skrzynkach wielorazowego użytku, przez co ograniczamy zużycie plastikowych opakowań. Nie znajdziesz u nas np. warzyw, z których każde osobno pakowane jest w folię, ani orzechów w dużych torebkach foliowych wypełnionych powietrzem.

Kuchnia KARO

Doskonale Wam znane smaki, najwyższa jakość i różnorodne menu teraz na wyciągnięcie widelca. 😉

W codziennie dostarczanej diecie  są specjały polskiej i europejskiej kuchni w nowoczesnej odsłonie. Różnorodne i niebanalne menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Warto dodać, że jako jedyna restauracja w regionie i jedna z nielicznych w Polsce, zostaliśmy odznaczeni prestiżowym certyfikatem jakości Slow Food. Nasze dania zostały także uhonorowane certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza. 

Bezpieczeństwo

Opakowania jednorazowe, nawet z nazwy biodegradowalne są szkodliwe zarówno dla środowiska jak i dla zdrowia człowieka. Polistyren, polipropylen, TPS, TLA, trójtlenek antymonu, formaldehyd, Bisferol A, perfluorooctanosulfonamid to tylko część substancji chemicznych, które są wytwarzane i dostają się do posiłków w kontakcie z opakowaniem jednorazowym. 

Najlepszą alternatywą są dla nich opakowania wielokrotnego użytku. Choć podnosi to wartość usługi, jest świadomym krokiem w kierunku prawdziwego eco-friendly i zero waste. 

Wielu przedstawicieli gastronomii chlubi się, że korzysta z biodegradowalnych opakowań. Chodzi o opakowania z polistyrenu lub polipropylenu. Fakt, są one biodegradowalne, ale w specjalnych instalacjach z odpowiednią temperaturą, natlenieniem i wilgotnością. Nie ulegną degradacji, kiedy umieścimy je na słońcu w naszym ogródku. 

Teraz już wiecie dlaczego postawiliśmy na szklane słoiki.

Zabezpieczamy Twoje jedzenie bo Ty jesteś najważniejszy/a!

KUCHNIA

W ramach współpracy z firmą UVC-MED w Naszej kuchni używamy urządzeń do dezynfekcji powietrza i powierzchni. Za pomocą światła UV typu C dezynfekujemy dostawy produktów z których następnie, z zachowaniem wszystkich procedur, przygotowujemy dania. 

TRANSPORT

Dostawy realizujemy w specjalnie przystosowanej dwukomorowej chłodni. Dzięki temu słoiki dostarczane nie mają kontaktu z tymi odbieranymi. Taka dyscyplina transportowa zapewnia pełne  bezpieczeństwo.

DOSTAWA

Dla wygody i bezpieczeństwa dostaw na życzenie montujemy na ogrodzeniu skrzynki do których każdego dnia bezpiecznie trafią zamówione zestawy. Dla mieszkań w blokach mamy wygodny system montowania pod drzwi. Nie ma obawy przed tym, że ktoś niepowołany przejmie zamówienie. 

Opinie

„Bardzo fajna inicjatywna. Cieszę się, że wreszcie ktoś zapewnia catering w wymiennych opakowaniach”.

„Nie mam czasu na codzienne gotowanie i bardzo ucieszyłam się z opcji KARO PREMIUM JAR. Mega jakość. Polecam”.

„Bardzo cieszę się, że mogę zapewnić zdrową dietę dla moich dzieciaków bez konieczności spędzania długich godzin w kuchni. Opcja ze słoikami bardzo przypadła im do gustu”.

Wybierz zmianę!

KARO PREMIUM JAR to świadomy styl żywienia. Nie dążymy za wszelką cenę do najwyższych zysków – w pierwszej kolejności jesteśmy nastawieni na dostarczanie najwyższej jakości posiłków przy zachowaniu minimalnej ingerencji w naturę.