608 058 459 premium@hotelkaro.pl

Zamów dietę
KARO PREMIUM JAR

 

OGÓLNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

  • Dostawy realizujemy codziennie wieczorem dnia poprzedzającego pod adres ustalony z zamawiającym.
  • Na etykietach znajduje się opis dania, propozycja jego podania oraz kaloryczność diety.
  • Do każdego zamówienia dodajemy Wodę Detox bogatą w witaminy i wzmacniającą odporność.
  • Jeśli chcesz bezpiecznie i komfortowo odbierać swoje zamówienia proponujemy montaż specjalnej skrzynki do której codziennie będziemy dostarczali Twoje dania. To rozwiązanie jest objęte kaucją zwrotną w wysokości 270 zł.

KARO PREMIUM JAR

W ofercie 5 posiłków dziennie dostarczane prosto pod Twoje drzwi.

Dieta KETO – 79 zł/dzień

Dieta ketogeniczna jest dietą bardzo niskowęglowodanową, wysokotłuszczową oraz zawierającą adekwatną do zapotrzebowania ilość białka. Taki sposób odżywiania prowadzi do zmiany stanu metabolicznego w organizmie w sposób podobny do działania głodówki. Zarówno podczas diety ketogennej, jak i głodówki, dochodzi do wzmożonej produkcji ciał ketonowych czyli ketozy.

Zamów dietę KETO

Lunch – 30 zł/dzień

Dwudaniowy LUNCH w sam raz jako posiłek do pracy.

Zamów LUNCH

Dieta 1200 kcal – 85 zł |  NOWA CENA 65 zł/dzień!

Dieta 1200 kcal to dieta redukcyjna, która dzięki znacznemu ograniczeniu wartości energetycznej spożywanych posiłków może prowadzić do szybkiej utraty masy ciała. Tą dietę można stosować tylko przez ograniczony czas, ponieważ może doprowadzić do niedoboru składników odżywczych u dorosłego człowieka.

Zamów dietę 1200 kcal

Dieta 1500 kcal 89 zł | NOWA CENA 69 zł/dzień!

Dieta 1500 kalorii dziennie sprawia, że nie odczuwamy dotkliwego głodu i jednocześnie chudniemy. Miesięcznie dzięki tej diecie zrzucisz około 2-3 kilogramy. Jest to dieta, która może stać się sposobem na życie, ponieważ nie jest ograniczona czasowo z racji tego, iż nie jest w żadnej mierze szkodliwa dla naszego organizmu.

Zamów dietę 1500 kcal

Dieta 1800 kcal 92 zł | NOWA CENA 72 zł/dzień!

Dieta 1800 kcal nie jest restrykcyjna, dlatego umożliwia zdrowe chudnięcie bez efektu jojo, na jej efekty trzeba jednak poczekać dłużej, niż w przypadku bardzo niskokalorycznych diet. Może być stosowana bez względu na wiek.

Zamów dietę 1800 kcal

Dieta 2000 kcal 95 zł | NOWA CENA 75 zł/dzień!

Dieta 2000 kcal jest najczęściej kierowana do kobiet o wyższej aktywności fizycznej oraz do mężczyzn o siedzącym trybie życia.

Zamów dietę 2000 kcal

Dieta 2500 kcal 105 zł | NOWA CENA 85 zł/dzień!

Dieta 2500 kcal jest skoncentrowana na zwiększeniu masy ciała i budowaniu masy mięśniowej. W niektórych przypadkach dieta 2500 kcal może być również odchudzającą dietą redukcyjną. Dotyczy to szczególnie aktywnych osób (głównie mężczyzn) z dużą ilością tkanki mięśniowej, których dzienne zapotrzebowanie kaloryczne wynosi minimum 3000 kcal.

Zamów dietę 2500 kcal