608 058 459 premium@hotelkaro.pl

Zamów dietę
KARO PREMIUM JAR

 

OGÓLNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

  • Dostawy realizujemy codziennie wieczorem dnia poprzedzającego pod adres ustalony z zamawiającym.
  • Na etykietach znajduje się opis dania, propozycja jego podania oraz kaloryczność diety.
  • Do każdego zamówienia dodajemy Wodę Detox bogatą w witaminy i wzmacniającą odporność.
  • Jeśli chcesz bezpiecznie i komfortowo odbierać swoje zamówienia proponujemy montaż specjalnej skrzynki do której codziennie będziemy dostarczali Twoje dania. To rozwiązanie jest objęte kaucją zwrotną w wysokości 270 zł.

RABATY

 

Dla stałych klientów.
Dieta na okres 1 tygodnia lub dłużej.

Dla nowych klientów.
Dieta na okres 1 miesiąca lub dłużej.

Ten sam adres.
Dodatkowy rabat od 2 diet pod jeden adres.

KARO PREMIUM JAR

W ofercie 5 posiłków dziennie dostarczane prosto pod Twoje drzwi.

Dieta 1200 kcal – 85 zł/dzień

Dieta 1200 kcal to dieta redukcyjna, która dzięki znacznemu ograniczeniu wartości energetycznej spożywanych posiłków może prowadzić do szybkiej utraty masy ciała. Tą dietę można stosować tylko przez ograniczony czas, ponieważ może doprowadzić do niedoboru składników odżywczych u dorosłego człowieka.

Dieta 1500 kcal – 89 zł/dzień

Dieta 1500 kalorii dziennie sprawia, że nie odczuwamy dotkliwego głodu i jednocześnie chudniemy. Miesięcznie dzięki tej diecie zrzucisz około 2-3 kilogramy. Jest to dieta, która może stać się sposobem na życie, ponieważ nie jest ograniczona czasowo z racji tego, iż nie jest w żadnej mierze szkodliwa dla naszego organizmu.

Dieta 1800 kcal – 92 zł/dzień

Dieta 1800 kcal nie jest restrykcyjna, dlatego umożliwia zdrowe chudnięcie bez efektu jojo, na jej efekty trzeba jednak poczekać dłużej, niż w przypadku bardzo niskokalorycznych diet. Może być stosowana bez względu na wiek.

Dieta 2000 kcal – 95 zł/dzień

Dieta 2000 kcal jest najczęściej kierowana do kobiet o wyższej aktywności fizycznej oraz do mężczyzn o siedzącym trybie życia.

Dieta 2500 kcal – 105 zł/dzień

Dieta 2500 kcal jest skoncentrowana na zwiększeniu masy ciała i budowaniu masy mięśniowej. W niektórych przypadkach dieta 2500 kcal może być również odchudzającą dietą redukcyjną. Dotyczy to szczególnie aktywnych osób (głównie mężczyzn) z dużą ilością tkanki mięśniowej, których dzienne zapotrzebowanie kaloryczne wynosi minimum 3000 kcal.

Do zamówienia jeden krok.